Contact en Organisatie

 

 

Bezoekadres Postadres
Tennispark ‘Het Nieuwe Land’ Tennispark ‘Het Nieuwe Land’
Delftstraat 2 Postbus 10262
1324 LJ Almere Stad 1301 AG Almere
036-533 09 18

IBAN: NL57 ABNA 0413 0464 86

 
info@hetnieuweland.nl  

Ledenadministratie
ledenadministratie@hetnieuweland.nl

 

U vindt ons park tegenover het Shell pompstation aan de Stedendreef in Almere Stad.

Let op: op de borden staat ‘Tennispark Stedenwijk’.

Het bestuur bestaat uit de volgende leden;

v.l.n.r. Louise, Jolanda, Edwin (voor Jolanda), Margreet, Regina en Wim

 

 

 

 

 


Voorzitter
Regina Tang
email: voorzitter@hetnieuweland.nl
———————————————————————————————————-
Secretaris
Jolanda van Swol
email: secretaris@hetnieuweland.nl
——————————————————————————————————
Penningmeester
Wim Klomp
email: penningmeester@hetnieuweland.nl
———————————————————————————————————-
Technische zaken
Louise Voermans
email: Technischecommissie@hetnieuweland.nl                                                                               
———————————————————————————————————-
Park & Onderhoud
Margreeth Hubert
email: onderhoud@hetnieuweland.nl
———————————————————————————————————-
Horeca & inkoop
Edwin Velthuis

email: kantinecommissie@hetnieuweland.nl
———————————————————————————————————-

Commissies & Overige e-mailadressen

Evenementen   evenement@hetnieuweland.nl
Kantinecommissie   kantinecommissie@hetnieuweland.nl
Redactie Nieuwsbrief   secretaris@hetnieuweland.nl
Technischezaken   technischecommissie@hetnieuweland.nl

Reacties zijn gesloten.