Contact en Organisatie

Bezoekadres Postadres
Tennispark ‘Het Nieuwe Land’ Tennispark ‘Het Nieuwe Land’
Delftstraat 2 Postbus 10262
1324 LJ Almere Stad 1301 AG Almere
036-533 09 18

IBAN: NL57 ABNA 0413 0464 86

 
info@hetnieuweland.nl  

Ledenadministratie
ledenadministratie@hetnieuweland.nl

 

U vindt ons park tegenover het Shell pompstation aan de Stedendreef in Almere Stad.

Let op: op de borden staat ‘Tennispark Stedenwijk’.


 

Voor het reilen en zeilen van de club is het bestuur eindverantwoordelijk. Binnen het bestuur zijn de verschillende verantwoordelijkheden verdeelt zoals bijvoorbeeld de Horeca, park en gebouw onderhoud en Competitief. Voor vragen, ideeën of bijzonderheden kunt u zich altijd rechtstreeks richten tot één van de bestuursleden of mailen naar het algemene informatie adres : info@hetnieuweland.nl. .

Een overzicht van de belangrijkste evenementen en andere bijzonderheden  vindt u onder de verschillende tabbladen. Hiernaast vindt u de belangrijkste zaken zoals de statuten, huishoudelijk reglement en het baanreglement

Regelmatig verschijnt ook de nieuwsbrief. U vindt steeds het laatste nummer onder Nieuwsbrieven op de Home pagina.  Reacties en bijdragen kunt u sturen aan de secretaris.

Het bestuur bestaat uit de volgende leden;

 

 

pasfoto_joke

Voorzitter
Joke Petersen
email: voorzitter@hetnieuweland.nl

———————————————————————————————————-

 

 

———————————————————————————————————-

IMG-20160113-WA0001

Secretaris en Technische Zaken                        Verantwoordelijk voor:
Olivier Vons                                                                        Competities, Tennisschool, Toernooien
email: secretaris@hetnieuweland.nl                                       en alle tennis gerelateerde zaken
                                                                                    

———————————————————————————————————-

IMG-20170124-WA0007

Park en Onderhoud
Peter Schreiber
onderhoud@hetnieuweland.nl

———————————————————————————————————–

bart

Horeca en  Inkoop
Bart Daams
email: kantinecommissie@hetnieuweland.nl

———————————————————————————————————–

Commissies

Functie   Email
Evenementen   evenementen@hetnieuweland.nl
Leden Administratie   ledenadministratie@hetnieuweland.nl
Sponsorcommissie   info@hetnieuweland.nl
Jeugdcommissie   jeugdcommissie@hetnieuweland.nl
Kantinecommissie   kantinecommissie@hetnieuweland.nl
Parkcommissie   onderhoud@hetnieuweland.nl
Redactie Nieuwsbrief   secretaris@hetnieuweland.nl
Technischezaken   technischecommissie@hetnieuweland.nl
Penningmeester   penningmeester@hetnieuweland.nl
     

 

Reacties zijn gesloten.